O nas

Firma Pax-Mech działa na rynku od początku lipca 2019 roku. Pomimo krótkiego stażu, gwarantujemy najwyższą jakość realizowanych usług. Wszystko dzięki wykwalifikowanej kadrze, którą tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ich bogata wiedza oraz umiejętności pozwalają nam podejmować się najtrudniejszych zleceń z zakresu obróbki metali, przygotowywania części i maszyn, a także profesjonalnego wsparcia technicznego.

Zapewniamy kompleksowe działania, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami, a także najnowszymi technologiami – wszystko po to, aby zapewnić jeszcze lepszą jakość wykonania elementów metalowych, a także wszelkich maszyn, części i akcesoriów wykorzystywanych w fabrykach i nie tylko. Priorytetem jest dla nasz zadowolenie Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób kompleksowy. Wspólnie przygotowujemy plan działania i wycenę – każdy realizowany proces jest konsultowany z naszymi Klientami, dzięki czemu mają oni pełną kontrolę nad tym, w jaki sposób przebiegają prace.

Dzięki doświadczonej kadrze, jesteśmy w stanie zaoferować również profesjonalne doradztwo techniczne. Nasi pracownicy wyszukują najlepsze rozwiązania i proponują ich wdrożenie w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Liczymy na owocną współpracę, nastawioną na Państwa korzyść.